Product VBRS 4.4-2PKG 3M-*/*/S90
Daisy chain
2 Branch
Ident. no.: 777000308- M12 eurofast
- M8 threaded picofast

General data
| Customs tariff number | 8544429090 |
| Country of origin | MX |
| Weight | 1.1 g |
Technical Data
| Application | Signal |
| Device type | Daisy chain |
| Connector A | , M12 × 1 |
| Connector B | , M8 × 1 |
| Number of Drops/Branches | 2 |
| Voltage | 75 V |
| Trunk Current | 4 A |
| Drop/Branch Current | 4 A |
| Cable jacket | TPU |
| Approvals | RoHS |

