Product V6RSC-*/PKG3M-*/*/*/*
Daisy chain
4 Branch
Ident. no.: 777001191- M12 eurofast
- M8 threaded picofast

General data
| Customs tariff number | 8544429090 |
| Country of origin | MX |
| Weight | 1.1 g |
Technical Data
| Application | Signal |
| Device type | Daisy chain |
| Connector A | , M12 × 1 |
| Connector B | , M8 × 1 |
| Number of Drops/Branches | 4 |
| Voltage | 75 V |
| Trunk Current | 2 A |
| Drop/Branch Current | 2 A |
| Cable jacket | PVC |

