Product VB2-WSC 4.4T-*/2RKC 4T-*/*/S1587
Daisy chain
2 Branch
Ident. no.: 777025357- M12 eurofast
- M12 eurofast

General data
| Customs tariff number | 8544429090 |
| Country of origin | MX |
| Weight | 1.1 g |
Technical Data
| Application | Signal |
| Device type | Daisy chain |
| Connector A | , M12 × 1 |
| Connector B | , M12 × 1 |
| Number of Drops/Branches | 2 |
| Voltage | 250 V |
| Trunk Current | 4 A |
| Drop/Branch Current | 4 A |
| Cable jacket | TPE |
| Special Features | Weldlife Cable |

