Product YBZ2-FSM4.4/2FK4.4/S651
Actuator and Sensor Splitter
2 Branch
Ident. no.: U2-07387- M12 eurofast

General data
| EAN | 4047101565553 |
| Customs tariff number | 8536694020 |
| Country of origin | MX |
| Weight | 42 g |
Technical Data
| Application | Signal |
| Device type | Splitter |
| Connector A | , M12 × 1 |
| Connector B | , M12 × 1 |
| Number of Drops/Branches | 2 |
| Voltage | 250 V |
| Trunk Current | 4 A |
| Drop/Branch Current | 4 A |
| Special Features | Parallel wired |

